LUX EVENTS esate puikus klientų aptarnavimo bei jų išsaugojimo pavyzdys! Jau 12 metų bendradarbiaujame kartu. Paskutinis renginys, kurį įmonė organizavo tai mūsų įmonės Rivona 30 jubiliejus, kuriame dalyvavo apie 400 žmonių. Jums labai dėkingi už puikų ir profesionalų darbą, malonų ir rūpestingą personalą. Ačiū už šypsenas, gerumą ir nuoširdumą. Jūs demonstruojate puikius laiko ir nenumatytų situacijų valdymo įgūdžius tvarkydami visus paskutinės minutės pakeitimus, kuriuos mes inicijuojame.

UAB „NORFOS MAŽMENA”- MAŽMENINĖS PREKYBOS PARDUOTUVIŲ TINKLAS LIETUVOJE
Akcininkė | Aleksandra Bragina

Jau 5 metus iš eilės renkamės LUX EVENTS savo renginių organizavimui ir kiekvieną kartą po jo sulaukiame ovacijų! Tik Jūs suprantate mus iš pusės žodžio ir įgyvendinate pačius drąsiausius ir įdomiausius mūsų sumanymus, kurie bet kam būtų tiras iššūkis, todėl tikrai neteks sukti galvos renkantis organizatorius kitai šventei. Mūsų kolektyvas jau nuo rugsėjo gyvena kalėdinės šventės laukimu – tai geriausias Jūsų nuoširdaus darbo ir profesionalumo įrodymas.

AB “LIETUVOS GELEŽINKELIAI”
Personalo departamentas Skyriaus viršininkė | Vidmantė Kulbienė

LUX EVENTS įmonę žinome, kaip patikimą partnerę ruošiant iškilmingus renginius mūsų įmonės klientams ir darbuotojams nuo 2013 metų. Tai kūrybinga agentūra turinti daug puikių idėjų, nesikartoja savo pasiūlymuose, kruopščiai suplanuoja biudžetą ir juo vadovaujasi, numato detales, kurių mes, kaip jų klientas neįžvelgiame.

Mes esame tikri, kad bet kuri situacija bus profesionaliai suvaldyta, o renginiai neturės jokių analogų rinkoje. Taip pat norime paminėti, kad visą LUX EVENTS komanda atsiskleidė kaip dinamiška, kūrybinga, įsitraukianti. Džiaugiamės mūsų bendradarbiavimu ir, be jokios abejonės, visuomet rekomenduojame LUX EVENTS kaip patikimą partnerį projektams.

UAB „PAKMARKAS“– PAKAVIMO IR ŽENKLINIMO SPRENDIMAI
Rinkodaros vadovė | Ingrida Tyčenko

Dirbdami su LUX EVENTS likome labai patenkinti renginiu ir jo kokybe. Ši įmonė pilnai patenkino mūsų lūkesčius. Labai buvo malonu bendrauti su šios įmonės komanda. Buvome sužavėti darbo kultūra, profesionalumu bei greitu reagavimu į mūsų pageidavimus. Taip pat suteikdami labai kokybiškai savo paslaugas visad jautėme, kad gauname kažką daugiau – savalaikė komunikacija, nuoširdus patarimas ar tiesiog mergaičių šypsenos suteikė tą jausmą.

Šiandieniniame verslo pasaulyje geram darbuotojui ir darniam kolektyvui tenka svarbus vaidmuo, o turint tokias darbuotojas kaip LUX EVENTS Jūsų įmonė tikrai klestės. Ačiū Jums už malonų bendradarbiavimą, paslaugos kokybę, draugiškumą ir tiesiog, kad esate tarp mūsų.

UAB „SCT LUBRICANTS“- MAŠININIŲ ALYVŲ, TEPALŲ GAMYBA
Personalo skyriaus vadovė | Jurgita Pilipūnienė

Iki bendradarbiavimo su LUX EVENTS mūsų įmonės vakarėliai buvo rengiami daugiausia pačių jėgomis. Pastaruosius dvejus metus kalėdinio renginio organizavimą patikėję LUX EVENTS komandai, gailimės tik vieno – kad anksčiau nepasinaudojame jų paslaugomis. Visos idėjos ir įgyvendinti pasiūlymai atitiko mūsų įmonės dvasią bei personalą.

Kūrybiškai, profesionaliai ir sklandžiai atliktas darbas suteikė gražių įspūdžių, kuriais galime dalintis dar ilgą laiką atslūgus šventinėms nuotaikoms. Belieka laukti kito įmonės vakarėlio ir naujų LUX EVENTS idėjų, kurios, esame užtikrinti, sugebės mus dar kartą nustebinti. Dėkojame už nuoširdžiai ir šauniai įgyvendintus mūsų lūkesčius!

UAB „BALTISCHES HAUS“- VALDANTI NEKILNOJAMO TURTO OBJEKTUS LIETUVOJE
Rūta Marčiukaitytė

Ši komanda prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ suorganizavo ne vieną didelio pasisekimo sulaukusį renginį ir koncertą. Ši merginų komanda pasižymi šauniomis idėjomis ir jau ne kartą įrodė savo profesionalumą ir gebėjimą operatyviai valdyti situaciją. Dirbti su LUX EVENTS – tikras malonumas: merginos visada užkrečia gera nuotaika, o neišsenkantis jų pozityvumas ir optimizmas visad įkvepia darbui!

UAB „BALTIC RED MANAGEMENT“
Agnė Šimanauskaitė

Nuoširdžiai dėkojame LUX EVENTS už mūsų įmonės organizuotus renginius. Kiekvieną kartą džiugina jų profesionalumas, atsakingumas, stebina nesibaigiančios originalios idėjos, kaip renginį paversti nepamirštama švente, gebėjimas ir pastangos padaryti taip, kad visų dalyvių akys blizgėtų iš džiaugsmo per renginį ir nuo įspūdžių po šventės.

Renginio sėkmė priklauso nuo jo organizatorių, todėl mes renkamės žmones, kuriais pasitikime, nes jie jau ne kartą įrodė savo profesionalumą. Laukiame kitų nepakartojamų, įdomių ir linksmų renginių, kurie, žinome, tokie ir bus būtent LUX EVENTS dėka!

UAB „ELEKTROMARK“
Marketingo vadybininkė | Sofija Karnilavičienė

LUX EVENTS darbu esame labai patenkinti. Jie padėjo organizuoti Husqvarna prekybos atstovų konferenciją. Dalyvavo apie 130 žmonių. Galėjome ramiai bendrauti su savo klientais, nes LUX EVENTS pasirūpino pramogine dalimi: renginio atidarymu, žaidimais ir koncertais. Kadangi renginys vyko dvi dienas todėl dalyvavo keletas atlikėjų, džiaugiamės tuo, kaip pavyko suderinti jų atvykimo ir darbo smulkmenas. Renginys praėjo sklandžiai ir visi dalyviai buvo labai patenkinti.”

UAB „HUSQVARNA LIETUVA“
Marketing Manager Baltics | Tadas Gudauskas

LUX EVENTS rengė mums Kalėdinį vakarėlį pirmą kartą. Pasirinkome bendradarbiauti būtent ją, nes šis kolektyvas puikiai suprato mūsų norus bei pateikė daug nuostabių idėjų. Vakarėliu liko patenkinti visi darbuotojai, kurie žavėjosi šios kompanijos organizuotumu, idėjomis, mokėjimu sudominti bei kruopščiai viską paruošti iki menkiausių smulkmenų. Ketiname ir toliau bendradarbiauti rengiant įmonės šventes. Ačiū Jums.

UAB „OLIFĖJA“
Gen. direktoriaus padėjėja| Ieva Sutugienė

Dėkojame LUX EVENTS SERVIS už puikią atmosferą kalėdinio renginio metu. Esate tikri savo srities profesionalai ! Su nekantrumu laukiame sekančių susitikimų.

AB ,,UKMERGĖS GELŽBETONIS”
Pirkimo ir rinkodaros vadybininkas | Tadas Larinas

Jau ketverius metus iš eilės renkamės šią kompaniją savo kalėdinio renginio organizavimui ir kiekvieną kartą po jo sulaukiame ovacijų! Tik Jūs suprantate mus iš pusės žodžio ir įgyvendinate pačius drąsiausius ir įdomiausius mūsų sumanymus, kurie bet kam būtų tikras iššūkis, todėl tikrai neteks sukti galvos renkantis organizatorius kitai šventei.

Mūsų kolektyvas jau nuo rugsėjo gyvena kalėdinės šventės laukimu – tai geriausias Jūsų nuoširdaus darbo ir profesionalumo įrodymas.

UAB „WORLDONE“
Kolektyvas- WorldOne.com | Julija Stirbienė, Yvan Laurent

Tai puikių profesionalų komanda, su kuria bendradarbiauti, organizuojant UAB „Yara Lietuva“ renginius buvo didžiulis malonumas. Dėkojame už puikiai suorganizuotus mūsų įmonės renginius. Ir toliau žadame likti ištikimais jūsų klientais. Linkėjimai bei iki malonaus.

UAB „YARA LIETUVA“
Personalo vadovė | Giedre Vaitkienė

AČIŪ Jums ir visai Jūsų draugiškai komandai už puikiai suorganizuotą renginį, profesionalumą, malonų ir atidų bendravimą. Jūsų dėka šventė buvo šauni: veiklos įdomios ir įtraukiančios, vaišės gardžios, aplinka nuostabiai papuošta ir jauki, muzika smagi – išsivežėme puikią nuotaiką ir dar ilgai dalinomės įspūdžiais!

UAB „YIT LIETUVA“
Ingrida Armonaitienė | Personalo skyriaus vadovė

Labai džiaugiamės pasirinkę LUX EVENTS komandą savo įmonės šventei. Pradžioje buvo neramu, nes šventės formatas nestandartinis- išvyka į Švediją. Kelionė truko 3 dienas ir dalyvavo daugiau nei 80 asmenų. Tačiau vos tik pradėjome organizavimo darbus, visos abejonės ir baimės išsisklaidė. Visas renginys, iki smulkiausių detalių, buvo puikiai suorganizuotas ir apgalvotas. Esame labai laimingi, kad patekome į profesionalios komandos rankas, kuri išmano savo darbą ir užtikrina aukščiausią kokybę.

Ačiū pirmiausia už nuoširdų įsitraukimą į mūsų norus, situaciją ir nuotaikas – tos mažos detalės, iš kurių susidarė visa visuma buvo super. Ačiū už buvimą su mumis kiekvieną akimirką – laiku ir vietoj, nei per daug nei per mažai. Ačiū LUX EVENTS komandai už puikią šventę!”

UAB “EIS GROUP LIETUVA”
Gabriele Mikulėnaitė | Personalo vadovė

Ne vieną organizacijos renginį esame patikėję įgyvendinti LUX EVENTS profesionalų komandai. Išpildymas visada apgalvotas iki smulkių detalių. Džiaugiamės sėkmingai organizuotomis konferencijomis ir šventiniais renginiais, kurių planavimo procesas visuomet yra operatyvus, konkretus ir sklandus. Dėkingi už praktines rekomendacijas, visada taikliai ir savalaikiai išsakomus pastebėjimus visais renginio organizavimo aspektais. Nuoseklus ir sklandus scenarijus – tai LUX EVENTS vizitinė kortelė. Nuo pirmo svečio iki paskutinio taksi!

UAB “TRANSTIRA”
Personalo vadovė | Birutė Balčiūnaitė