KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Jau 4 metus iš eilės renkamės „LUX EVENTS SERVICE“ savo renginių organizavimui ir kiekvieną kartą po jo sulaukiame ovacijų! Tik Jūs suprantate mus iš pusės žodžio ir įgyvendinate pačius drąsiausius ir įdomiausius mūsų sumanymus, kurie bet kam būtų tikras iššūkis, todėl tikrai neteks sukti galvos renkantis organizatorius kitai šventei. Mūsų kolektyvas jau nuo rugsėjo gyvena kalėdinės šventės laukimu – tai geriausias Jūsų nuoširdaus darbo ir profesionalumo įrodymas.

AB “LIETUVOS GELEŽINKELIAI”
Personalo departamentas ǀ Skyriaus viršininkė ǀ Vidmantė Kulbienė

„LUX EVENTS SERVICE“ įmonę žinome, kaip patikimą partnerę ruošiant iškilmingus renginius mūsų įmonės klientams ir darbuotojams nuo 2013 metų. Tai kūrybinga agentūra turinti daug puikių idėjų, nesikartoja savo pasiūlymuose, kruopščiai suplanuoja biudžetą ir juo vadovaujasi, numato detales, kurių mes, kaip jų klientas neįžvelgiame.
Mes esame tikri, kad bet kuri situacija bus profesionaliai suvaldyta, o renginiai neturės jokių analogų rinkoje. Taip pat norime paminėti, kad visą LUX EVENTS komanda atsiskleidė kaip dinamiška, kūrybinga, įsitraukianti. Džiaugiamės mūsų bendradarbiavimu ir, be jokios abejonės, visuomet rekomenduojame LUX EVENTS SERVICE kaip patikimą partnerį projektams.

UAB „PAKMARKAS“– PAKAVIMO IR ŽENKLINIMO SPRENDIMAI
Rinkodaros vadovė ǀ Ingrida Tyčenko

Dirbdami su „LUX EVENTS SERVICE“ likome labai patenkinti renginiu ir jo kokybe. Ši įmonė pilnai patenkino mūsų lūkesčius. Labai buvo malonu bendrauti su šios įmonės komanda. Buvome sužavėti darbo kultūra, profesionalumu bei greitu reagavimu į mūsų pageidavimus. Taip pat suteikdami labai kokybiškai savo paslaugas visad jautėme, kad gauname kažką daugiau – savalaikė komunikacija, nuoširdus patarimas ar tiesiog mergaičių šypsenos suteikė tą jausmą.
Šiandieniniame verslo pasaulyje geram darbuotojui ir darniam kolektyvui tenka svarbus vaidmuo, o turint tokias darbuotojas kaip „LUX EVENTS SERVICE“ Jūsų įmonė tikrai klestės. Ačiū Jums už malonų bendradarbiavimą, paslaugos kokybę, draugiškumą ir tiesiog, kad esate tarp mūsų.

UAB „SCT LUBRICANTS“- MAŠININIŲ ALYVŲ, TEPALŲ GAMYBA
Personalo skyriaus vadovė ǀ Jurgita Pilipūnienė

„LUX EVENTS SERVICE“ esate puikus klientų aptarnavimo bei jų išsaugojimo pavyzdys ! Jau 10 metų bendradarbiaujame kartu. Paskutinis renginys, kurį įmonė organizavo tai mūsų įmonės Rivona 25 jubiliejus, kuriame dalyvavo apie 300 žmonių. Jums labai dėkingi už puikų ir profesionalų darbą, malonų ir rūpestingą personalą. Ačiū už šypsenas, gerumą ir nuoširdumą. Jūs demonstruojate puikius laiko ir nenumatytų situacijų valdymo įgūdžius tvarkydami visus paskutinės minutės pakeitimus, kuriuos mes inicijuojame.

UAB „NORFOS MAŽMENA”- MAŽMENINĖS PREKYBOS PARDUOTUVIŲ TINKLAS LIETUVOJE
Marketingo vadovė ǀ Jurgita Bočkuvienė

Iki bendradarbiavimo su „LUX EVENTS SERVICE“, mūsų įmonės vakarėliai buvo rengiami daugiausia pačių jėgomis. Pastaruosius dvejus metus kalėdinio renginio organizavimą patikėję „LUX EVENTS SERVICE“ komandai, gailimės tik vieno – kad anksčiau nepasinaudojame jų paslaugomis. Visos idėjos ir įgyvendinti pasiūlymai atitiko mūsų įmonės dvasią bei personalą. Kūrybiškai, profesionaliai ir sklandžiai atliktas darbas suteikė gražių įspūdžių, kuriais galime dalintis dar ilgą laiką atslūgus šventinėms nuotaikoms. Belieka laukti kito įmonės vakarėlio ir naujų „LUX EVENTS SERVICE“ idėjų, kurios, esame užtikrinti, sugebės mus dar kartą nustebinti! Dėkojame už nuoširdžiai ir šauniai įgyvendintus mūsų lūkesčius!

UAB „NORTHERN BALTIC“
Direktorius ǀ Mantas Vaitkūnas

Ši komanda prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ suorganizavo ne vieną didelio pasisekimo sulaukusį renginį ir koncertą. Ši merginų komanda pasižymi šauniomis idėjomis ir jau ne kartą įrodė savo profesionalumą ir gebėjimą operatyviai valdyti situaciją. Dirbti su „LUX EVENTS SERVISE“ – tikras malonumas: merginos visada užkrečia gera nuotaika, o neišsenkantis jų pozityvumas ir optimizmas visad įkvepia darbui !

UAB „BALTIC RED MANAGEMENT“
Marketingo projektų vadovė ǀ Agnė Šimanauskaitė

Nuoširdžiai dėkojame „LUX EVENTS SERVICE“ už mūsų įmonės organizuotus renginius. Kiekvieną kartą džiugina jų profesionalumas, atsakingumas, stebina nesibaigiančios originalios idėjos, kaip renginį paversti nepamirštama švente, gebėjimas ir pastangos padaryti taip, kad visų dalyvių akys blizgėtų iš džiaugsmo per renginį ir nuo įspūdžių po šventės.
Renginio sėkmė priklauso nuo jo organizatorių, todėl mes renkamės žmones, kuriais pasitikime, nes jie jau ne kartą įrodė savo profesionalumą. Laukiame kitų nepakartojamų, įdomių ir linksmų renginių, kurie, žinome, tokie ir bus būtent „LUX EVENTS SERVICE“ dėka !

UAB „ELEKTROMARK“
Marketingo vadybininkė ǀ Sofija Karnilavičienė

„LUX EVENTS SERVICE“ darbu esame labai patenkinti. Jie padėjo organizuoti Husqvarna prekybos atstovų konferenciją. Dalyvavo apie 130 žmonių. Galėjome ramiai bendrauti su savo klientais, nes „LUX EVENTS SERVICE“ pasirūpino pramogine dalimi: renginio atidarymu, žaidimais ir koncertais. Kadangi renginys vyko dvi dienas todėl dalyvavo keletas atlikėjų, džiaugiamės tuo, kaip pavyko suderinti jų atvykimo ir darbo smulkmenas. Renginys praėjo sklandžiai ir visi dalyviai buvo labai patenkinti.”

UAB „HUSQVARNA LIETUVA“
Marketing Manager Baltics ǀ Tadas Gudauskas

„LUX EVENTS SERVIS“ rengė mums Kalėdinį vakarėlį pirmą kartą. Pasirinkome bendradarbiauti būtent ją, nes šis kolektyvas puikiai suprato mūsų norus bei pateikė daug nuostabių idėjų. Vakarėliu liko patenkinti visi darbuotojai, kurie žavėjosi šios kompanijos organizuotumu, idėjomis, mokėjimu sudominti bei kruopščiai viską paruošti iki menkiausių smulkmenų. Ketiname ir toliau bendradarbiauti rengiant įmonės šventes. Ačiū Jums.

UAB „OlIFĖJA“
Gen. direktoriaus padėjėja ǀ Ieva Sutugienė

Dėkojame “LUX EVENTS SERVIS” už puikią atmosferą kalėdinio renginio metu. Esate tikri savo srities profesionalai ! Su nekantrumu laukiame sekančių susitikimų.

AB ,,UKMERGĖS GELŽBETONIS”
Pirkimo ir rinkodaros vadybininkas ǀ Tadas Larinas

Jau ketverius metus iš eilės renkamės šią kompaniją savo kalėdinio renginio organizavimui ir kiekvieną kartą po jo sulaukiame ovacijų! Tik Jūs suprantate mus iš pusės žodžio ir įgyvendinate pačius drąsiausius ir įdomiausius mūsų sumanymus, kurie bet kam būtų tikras iššūkis, todėl tikrai neteks sukti galvos renkantis organizatorius kitai šventei.
Mūsų kolektyvas jau nuo rugsėjo gyvena kalėdinės šventės laukimu – tai geriausias Jūsų nuoširdaus darbo ir profesionalumo įrodymas.

UAB „WORLDONE“
Kolektyvas- WorldOne.com ǀ Julija Stirbienė, Yvan Laurent

Tai puikių profesionalų komanda, su kuria bendradarbiauti, organizuojant UAB „Yara Lietuva“ renginius buvo didžiulis malonumas. Dėkojame už puikiai suorganizuotus mūsų įmonės renginius. Ir toliau žadame likti ištikimais jūsų klientais. Linkėjimai bei iki malonaus.

UAB „YARA LIETUVA“
Personalo vadovė ǀ Giedre Vaitkienė

MŪSŲ KLIENTŲ LOJALUMAS